ערכת "אוצרות לב הים" לחיזוק השיח הרגשי

עם ילדים ומתבגרים בגישת "שפת הים-תקשורת מחברת"

עם ערכת "אוצרות לב הים" אשר קיבלה תו תוכן של מכון אדלר

תפתחי ערוץ תקשורת פתוח שיאפשר לך להבין מה עובר עליו

תדעי מה עובר על הילד שלך גם כשהוא מסתגר בחדר שלו

תדעי לעזור לו להיפתח ולדבר על מה שמפריע לו

תלמדי את הילד שלך לשתף במחשבות וברגשות שלו

תקבלי כלים מעצימים כדי לחזק את הביטחון העצמי שלו

תשפרי את האווירה בבית ותכניסי יותר שמחה ושיח פתוח

*** הערכה מומלצת על ידי מכון אדלר- בית הספר המוביל להורות ויחסים במשפחה ולהכשרת מטפלים ***

הערכה "אוצרות לב הים" היא כלי להעברת מסרים במשפחה, היא עוזרת להורים להבין איך להתחיל לדבר עם הילדים על מה שקורה איתם, הקלפים יודעים להוביל את ההורה ואת הילד לתהליך של הבנה האחד של השני, השיח הופך לנעים יותר ולתקשורת שהיא חושפת מחשבות ורגשות​

"אתמול קיבלתי הדרכה מים המהמת על הקלפים המדהימים שהיא יצרה. ים היא אוצר לב ענק בחיים האלה לעולם הזה! בגישת שפת הים וההדרכות שהיא מעניקה לאמהות, ים מאמנת ילדים ומתבגרים לשיח רגשי מקרב ומעצים בינם לבין עצמם, בינם לבין הוריהם וסביבתם הקרובה. ים יקרה, ההדרכה שלך עשתה לי סדר פנימי איך להשתמש בצורה הכי מיטבית עם הקלפים להעמקת השיח הרגשי שלי עם עצמי, עם תומר ושילה, עם בן זוגי אלעזר, הוריי, אחיי, משפחתי, וקרוביי, חבריי, ומפה זה רק להתעצם ולשים לב לאדוות שבדרך החדשה שלנו בחיים האלה ובעולם הזה".
שירי-לי סלע נתן
אמא לשני מתבגרים

האם עוברות לך מחשבות ש...

את מרגישה שקשה לך לפתוח איתו בשיחה בגלל שהוא סגור ומופנם?

את מנסה לנחש איך לגשת הפעם ולדבר על מה שמפריע לך מבלי לריב איתו?

את כבר ניסית הכל והם עדיין לא מקשיבים לך?

את מחפשת איך לחזק את מערכת היחסים בין הילדים בבית?

את מחפשת את הדרכים לדבר איתם מבלי שזה ירגיש כאילו את "לוחצת" עליהם שידברו איתך?

אם ענית לפחות 3 פעמים כן, יש לי חדשות טובות: הערכה מתאימה לך בול!

אני יודעת שאת רוצה ללמד את הילד שלך לשתף במחשבות וברגשות שלו, ואני יודעת שכשאת מנסה לדבר איתו, חוץ מ:"סבבה" הוא לא באמת מדבר או משתף אותך.

ואז את עוברת לשלב הניחושים לגבי מה עבר עליו היום בבית הספר או עם החברים ואת מחפשת את כל הדרכים הכי יצירתיות כדי להצליח לתקשר איתו ושוב עולה התחושה שהשיח קצר ושלא הספקת להבין מה עובר עליו.


לכן פיתחתי כלי שיעזור לך לתקשר איתו טוב יותר, לחשוף מחשבות, קשיים, רגשות שמעסיקים אותו ויאפשרו לו להתחיל לשתף ולדבר איתך ולבקש את עזרתך או את עצתך.

אני יודעת שחשוב לך ליצור בבית ערוץ תקשורת פתוח שיאפשר לך להבין מה עובר עליו (ועל שאר הילדים כמובן), אנחנו גם יודעות שמה שיכול לגרום לילד להיפתח ולדבר בנוחות זו התחושה של אווירה נעימה וחיובית, כזו אשר מחזקת שיח פתוח ומעודדת אותו לשתף בפתיחות וכזו שמחליפה כעסים ומריבות, כך הוא יסכים לשתף פעולה, לדבר ולהיפתח.

 

לכן יצרתי קלפים שידעו להוביל אתכם לתהליך של הבנה האחד של השני, לתקשורת שהיא חושפת מחשבות ורגשות ומובילה לשיחה קרובה.

אני יודעת שאת רוצה לעזור לו ללמוד איך לדבר על מה שמפריע לו כדי שיחזק את כושר הביטוי שלו ואת הביטחון שלו בתקשורת עם אחרים, יש המון ילדים שלא משתפים ברגשות, ילדים סגורים וביישנים, הם לא תמיד מבינים אותנו וגם אנחנו לא תמיד מבינות אותם, גם כשאנחנו מוצאות את עצמנו מציעות להם לשתף במה שהם עוברים, הם לא תמיד ידעו מאיפה להתחיל וכל מה שאנחנו רוצות זה לחזק את היכולת שלהם לדבר ולשתף בעולמם הרגשי,

 

הערכה היא כמו "תיבת אוצר" שמחזקת שיח רגשי ומשמשת כעוגן לתקשורת במשפחה, בערכה הענקתי כלים אשר מלמדים איך לשתף מסרים רגשיים, איך לחזק את השיח הרגשי והמשפחתי, להכיר בעוצמות ובכוחות הפנימיים של הילדים שלנו ולחזק אותם תוך כדי משחק ושיח משותף.

מה אני עושה אם יש לי ילד שאני לא מפסיקה לריב איתו? איך אני יכולה בכלל לחשוב על לשבת ולדבר איתו?

כהורים, אנחנו מחפשים את הדרכים לשוחח עם הילד שלנו בצורה שתהיה נעימה גם לילד, מאחורי כל המריבות והכעסים, הילד שלנו מחפש לחזק את תחושת הביטחון והוא זקוק לחוויה מעצימה וטובה במקום חוויה שמרחיקה אותו מאיתנו בגלל כעסים ומריבות.

 

ברגע שמשתמשים בקלפים אשר מובילים אותנו לשיחה פתוחה, פתאום השיח מאפשר לנו להבין את עולמם הרגשי וגם מאפשר להעביר מסר בצורה שהיא לא עצבים, כעס וחוסר הבנה כי זה משחק וכשמשחקים עם הילדים, שיתוף הפעולה של הילדים עולה משמעותית מאשר שרק מדברים איתם כי ילדים אוהבים משחקים ולכן כשילד יודע שמשחקים אז השיח הופך לנעים יותר, פתוח וקליל, מבחינתם יש תחושה טובה של משחק משותף ולא שיחה ולכן עולה הסיכוי לשיתוף פעולה מהם וחיזוק הקשר ואיכות התקשורת.

 

+בחוברת שמחכה לך בערכה, הקדשתי גם חלק מאוד גדול ומושקע של הדרכה שכתבתי על איך ליצור את התקשורת שתוביל לחיזוק היחסים ותחזק את איכות התקשורת ומבין שלל הכלים שהענקתי כתבתי גם על זמן הורה וילד וזמן של שיחה בארוחות הערב , כך שיש המון כלים שיוצרים שינוי בזמן מאוד קצר.

מה תקבלי בערכה?

מגוון קלפי אוצרות לב הים פרוסים יפה
תמונה של הערכה פרוסה עם המארז (2)

הכלים והקלפים שבערכה, מונגשים בצורה חוויתית ומחזקים:

"סוף סוף אני מבינה מה הילד שלי אומר לי"
ורד, אמא של נועם.

גם אתם יכולים ליצור יחסים של שיתוף וקרבה עם הילדים והמתבגרים שלכם!
הזמינו את ערכת "אוצרות לב הים", קבלו מחיר מיוחד, שלל הטבות
והפליגו יחד לחוויה מהנה של גילוי אוצרות וקרוב לבבות

מטפלים ואנשי חינוך ממליצים על ערכת הקלפים "אוצרות לב הים"

"ים היקרה ,תודה שחשפת אותי להכיר כלי מדהים, פרקטי, ממוקד ויעיל. תודה על הדרכה מעשירה, תודה על מידע ואוזן קשבת לכל שאלה. ערכת הקלפים עוזרת לי לפתח ולקדם שיח רגשי משמעותי בין הילדים והמבוגרים. זכיתי להכיר עוד דרך לתרגל, לחוות רגשות ולדבר אותם"

נעמי בסילמורה ביסודי ואמא(מדהימה) ל 2 בנות

ביטחון עצמי חיובי

העלאת הערך העצמי

דימוי עצמי חיובי

שיח אמפתי  

הקשבה

כבוד הדדי 

סמכות פנימית  

הקשבה לרגשות 

חיבור רגשי בין המשתתפים   

חיזוק מיומנויות חברתיות  

קשר ושיח רגשי בין ההורה לילד   

שיח רגשי עם ילדי ADHD

*** הערכה מומלצת על ידי מכון אדלר- בית הספר המוביל להורות ויחסים במשפחה ולהכשרת מטפלים ***

“זו פשוט מתנה ליחסים ודרך לבנות קשר קרוב ואינטימי במשפחה, לייצר רגעים של שיתוף, תחושת קרבה ושייכות”. 
 
נוגה בירן – מדריכת הורים ומנחת קבוצות בכירה

משחק משפחתי: רעיון לפעילות משותפת לחיזוק הקשר

מה המשפחה שלך תרוויח עם ערכת אוצרות לב הים בבית?

להיפתח רגשית: –  לא כל הילדים יודעים לספר לנו מה עובר עליהם, אין לנו הרבה זמן ביום כדי לשבת איתם וליצור איתם שיחה עמוקה, כזו שתאפשר לנו להבין באמת מה מעסיק אותם/מה עובר עליהם עם עצמם, בבית, בלימודים ועם החברים, לכן פיתחתי כלי שיודע להוביל שיחה לידי שיחה פתוחה, כזו שגם אם יש אווירה של כעסים ומתיחות בבית, הקלפים וההדרכה ידעו לשנות את האווירה המתוחה ולעזור לצאת ביחד למסע של שיח פתוח מלב ללב ויאפשרו לילדים לתקשר איתנו באופן פתוח ונינוח יותר

לדבר הערכה מספקת מגוון דרכים חוויתיות שמובילות לשיח פתוח שבו תוכלו לגלות ולבטא את העולם הרגשי. המשימות מעודדות שיתוף,  הקלפים מפתחים את היכולת לתמלל רגשות ומחשבות. שפה משותפת שזורמת בקלילות

להתקרב  -האוירה המשחקית, רוח המשימות והשפה שהערכה מספקת, יוצרים מרחב פתוח ובטוח שבו אפשר להוריד את גובה הגלים ולהתחבר ממקום נעים ושמח, להכיר דברים חדשים בילדים שלנו, לצחוק ולהתרגש ביחד איתם ולשמוע מה עבר עליהם היום.

להשפיע – ההורה כמגדלאור מעצים ומחזק- הערכה הופכת לחוויה מחזקת בבית אשר משמשת ערוץ מעצים ומחבק לנוכחות ההורית עם הילדים- כל מפגש עם הקלפים יאפשר לכם לעזור להם לגלות את הכוחות המיוחדים שלהם, להעצים אותם וללמד אותם את הכוחות שיש בהם

אם גם לך יש חלום לדבר עם הילדים בפתיחות על ענייני הלב, להיות להם למגדלור משמעותי בחייהם ולהיות דמות אשר משפיעה ומחזקת אותם במסע החיים, ערכת הקלפים החוויתית ‘אוצרות לב הים’ מחכה לך ולאוצרות החשובים של חייך, אני מזמינה אותך להצטרף לעוד משפחות אשר חוו שינוי מיידי וממלא ושיתפו על השמחה והאווירה החיובית שנוצרת עם הילדים והמתבגרים תוך כדי משחק משותף עם הקלפים של "אוצרות לב הים"

מה מספרות האמהות בעקבות השימוש בערכת הקלפים "אוצרות לב הים"?​

"בתקופה הכי משוגעת, כשהמשפחה כולה ברכבת הרים ריגשית, הגיעה ים המקסימה עם ערכת הקלפים שלה "אוצרות לב הים" ועם שיחת הכוונה והסבר איך לדבר ואיך לשתף ואיך לפתוח את הלב ואיך להקשיב. הרגשתי שקיבלנו מתנה מרגשת ואיכותית במיוחד. מסתבר שיש דרך מהנה לעשות את השיח המאתגר בין הורים למתבגרים! בבית. בנוחות. ובנחת. והכי חשוב שניתן להשתמש בערכת הקלפים הזו שוב ושוב ולהנות מהקסם ומשיח ריגשי עמוק ופתוח! אז תודה לך ים יקרה! תמשיכי ללוות נערות (ואמהות שלהן) ולהפוך את השיח הרגשי לטבעי ויום-יומי. ממליצה בחום רב על הערכה. ואל תוותרו על שיחת ההכוונה! היא פותחת לבבות."
נחמה זילבר
מאמנת ויועצת לכלכלת המשפחה, אמא ל 4
"ים היקרה, כל מפגש איתך מניח בעצם את הנפש מחוץ לגוף, מחוץ להגיון ,את והקלפים שלך ,שתמיד עוזרים כל כך לדייק את המילים, להתמקד ברגשות, גורמים לי לדבר מה שיושב ומה שרוצה לצאת החוצה אך לא יודע איך. לכל אדם יש עוגנים בחיים, אני חושבת שבאמהות שלי ובזהות האימהית שלי, את העוגן."
תהל אילוז
אמא ל 3 ילדים מאיזור המרכז.
"איזה דיוק יש בקלפים שלך, ובכלל כל הערכה מעניקה העצמה, חיזוק של תחושת המסוגלות והחוזקות של הילדים, שמחתי להתנסות בהם בבית וזו מתנה נפלאה לחיזוק ולהתפתחות בבית עם הילדים. אני ככ אוהבת את האלמטים של הים, ישר מחבר אותי למקום הרגשי והרגוע ולעוגנים של הביטחון, תודה לך ים המופלאה על הקלפים הנדירים שלך"
שני מוסן
אמא לשני מתבגרים
*** הערכה מומלצת על ידי מכון אדלר- בית הספר המוביל להורות ויחסים במשפחה ולהכשרת מטפלים ***
IMG_20200818_100352 (1)

היוצרת של גישת "שפת הים - תקשורת מחברת" ו- "אוצרות לב הים"

נעים להכיר,

שמי ים אסף אמברצ’י, אמא לאור ולאמורי, המגדלור ובת הים שמלמדים אותי לפעול בהקשבה לרחשי הלב ונותנים לי השראה להתפתחות מתמדת.

מדריכת הורים ומאמנת אישית מוסמכת מטעם מכון אדלר(משנת 2008).
מאמנת קוגניטיבית התנהגותית CBT לילדים ונוער עם קשיי למידה, קשב וריכוז (ADHD). מטפלת מטפלת רגשית ומנחת קבוצות בפסיכודרמה(משנת 2010), מנחת מיינדפולנס ותקשורת מקרבת.

עבורי, הגישה שפיתחתי "שפת הים-תקשורת מחברת" וערכת “אוצרות לב הים”, כל זאת מאפשר לי להגשים חלום שהתחיל בגיל 4, שם נולד החלום להיות “רופאה של הלב”.

שפת הים"
 היא גישה לפיתוח תקשורת מחברת שגיבשתי במהלך 11 שנים של עשייה מקצועית ומלווה אותי בכל מעגלי החיים – כאמא, כבת זוג, כאישה, כחברה וכמובן במרחב הטיפולי. השילוב של כלים אימוניים ממספר עולמות ידע (אדלר, פסיכולוגיה חיובית, פסיכודרמה, מיינדפולנס ותקשורת מקרבת) עם מוטיבים וסמלים מוכרים מעולם הים מאפשר לפתח את השיח הרגשי בצורה חוויתיות ובגובה עיניים, להתקרב ולהעצים ילדים , מתבגרים ואת עצמנו.  

 

וסוף סוף, אחרי שזכיתי ללוות ולראות מאות ילדים, מתבגרים והורים שגילו את אוצרות הלב שלהם דרך שפת הים, בתהליכים פרטניים, הדרכות הורים ובביקורי בית עם הילדים,
אני גאה לספר שאת הידע, הכלים והשפה הייחודית של שפת היםריכזתי עבורכם עם המון אהבה בערכת הקלפים אוצרות לב הים”, כדי לאפשר לשפת הים להגיע לכל בית, להגשים חלומות, לקרב לבבות ולגלוש בביטחון על גלי החיים.

אני גאה לשתף על שילוב של הגישה והקלפים במקומות מופלאים דרך הרצאות וסדנאות והנחייה של צוותי חינוך כדי להגדיל את מעגל ההשפעה גם בבתי הספר, במרכזים של הורים וילדים ובמרכזי חינוך כמו בתי ספר (עם מורים יועצות ומנהלים).

רגעים משפחתיים המעודדים שיח רגשי ושיתוף משפחתי עם קלפי אוצרות לב הים

השיתופים וההמלצות של אנשי מקצוע על ערכת "אוצרות לב הים"

"אני עובדת הרבה עם קלפים טיפוליים בקליניקה ובהנחיית קבוצות . קלפי שפת הים הם קלפים יחודיים בדרך העבודה שלהם. הם ממשיגים את התהליך ומאפשרים למטפל ומטופל לשמור על מסגרת שיחה מיטיבה. מצעד שני הם מאפשרים ביטוי אישי ויצרתי ובאופן מופלא מכילים כל המצבים הנפשיים. אלה גם קלפיים השלכתיים וגם קלפי תהליך בו זמנית וזה ממש מהפכני.  הספר הנלווה לערכה נותן שפע של הנחיות לטיפול ולעבודה בקבוצה, זאת ממש גישת עבודה מדהימה. אני ממליצה בחום!"
דינה זוהר
מטפלת גוף נפש בגישה ביודינמית וCFT
"אני מכירה הרבה קלפים כמטפלת ומלווה תהליכים.  ערכת שפת הים היא מלאת אנרגיות, מיוחדת ומעצימה מאוד. יש שאלות מכוונות שעוזרות לפתח שיח עמוק ולצלול מהר מאוד למקומות שבדרך כלל קשה להגיע אליהם.  רואים שהושקעה הרבה מחשבה ותשומת לב לכל פרט ופרט. ים מקצועית ומדוייקת והכל עם הרבה רגש ורגישות.   תודה לך מכל הלב .
אורנה לב
מלווה לתהליכי שינוי, ריפוי והתפתחות, אמא ל 3 בנים.
"קלפי שפת הים הם שפה וחוויה שמאפשרת לי לאבחן באמצעות שאלות את דפוסי החשיבה ותפיסת המציאות של נועציי ובכך למקסם את הפוטנציאל ולסייע להם בצמתי קבלת החלטות ובהתמודדות עם מעברים בקריירה ובחיים. קלפי המצפן מנגישים נושאים מורכבים מחיי היומיום ומרחיבים את נקודת המבט שלנו. מסע מרתק שעובר דרך התבוננות, הכרות משמעותית עם עצמנו, עם מנעד החלקים שבנו ומיקוד ריגשי שהוא הבסיס לכל עשייה אפקטיבית. לומדים לזהות את הרגש, להעמיק את מערכות היחסים שלנו, רוכשים כלים מעשיים לחיים של מנהיגות והרחבת מעגל ההשפעה."
יסמין שביט
יעצת תעסוקתית, מאבחנת ומנחת סדנאות.

 

אם גם לכם יש חלום לדבר עם הילדים שלכם על ענייני הלב ולהשפיע מקרוב –
ערכת הקלפים החוויתית 'אוצרות לב הים' מחכה לכם
עם שלל הטבות שרק דולפינה נרגשת יכולה לתת!  

מהי ההשקעה שלך?

להזמנת ערכת "אוצרות לב הים" במחיר מיוחד + שלל בונוסים

במחיר מלא220 ש"ח במחיר מיוחד 180 ש"ח. (ניתן לחלק ל 4 תשלומים * 45 ש”ח  בלבד!)

שלל בונוסים נוספים:

ברכישת 2 ערכות – המחיר הוא 160 ש"ח לערכה (ניתן לחלק ל4 תשלומים )

שיחת הדרכה אישית מתנה – 30 דקות ייעוץ טלפוני/בזום בהם תקבלו ממני הכוונה איך להפיק את המקסימום מהחוויה בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם במשפחה/בקליניקה ודרכים להתמודדות בעזרת הכלים שיש בערכה. (שווי ההטבה: 250 ש”ח)

הצטרפות למועדון של "שפת הים-תקשורת מחברת": גישה ישירה לקבוצת פייסבוק סגורה שתמשיך לתת לכם השראה ברוח הגלים, סרטונים ומענה לשאלות. מרחב פתוח לשתף ולהתייעץ, להעמיק בהורות ולקבל עוגנים תומכים במסע ההורות ובטיפוח מערכות יחסים. 

© כל הזכויות שמורות לים אסף אמברצ'י. אין לשכפל, להעתיק, לצלם, לתרגם, לאחסן במאגר מידע, לשדר או לקלוט בכל דרך או בכל אמצעי אלקטרוני,אופטי או מכני אחר כל חלק שהוא מהחומר בערכת הקלפים אוצרות לב הים ובגישה ובשפה ובפיתוח הרעיון של שפת הים תקשורת מחברת. שימוש מסחרי בכל סוג חומר הכלול בחבילה או בחוברת המצורפת או בגישה אסור בהחלט. 2020. 

 בניית דפי נחיתה: dub.co.il גלי דוב

הערכה כוללת 4 סטים של קלפים :

קלפי אוצרות לב הים

קלפי רגשות המלווים בסמלים מאוירים מעולם הים המאפשרים ליצור שיח רגשי, להציף ולדבר על החוויות, האתגרים ולזהות את הכוחות שעוזרים לתמוך ולהצליח בדרך

Screen Shot 2020-07-08 at 7.49.41

קלפי המילון של קלפי אוצרות לב הים

קלפים שיילוו אתכם לאורך כל החוייה וכוללים את הפירושים לכל קלפי הרגשות של אוצרות לב הים.  קלפים שמפתחים חשיבה יצירתית, גמישות מחשבתית וביטוי רגשי.

קלפי משימות מלב הים – קלפי משימות היוצרים חיבור רגשי, התבוננות פנימית, שיתוף קבוצתי ויצירת מפגש מלא בערך. המשימות מבוססות על כלים אימוניים ומלוות בהנחיות שיעזרו לכם לשמש דוגמא ולהוביל להיכרות עם העולם הרגשי הפנימי ולשיתופים מהלב.

קלף המצפן להורים – שאלות קצרות בסגנונות שונים בשילוב קוביית משחק שילדים אוהבים שיעזרו לכם ביחד לגלגל עם הילדים והמתבגרים שיחה קלילה על אירועי היום באוירה נינוחה ומשחקית ולחבר אותם לחוזקות וליכולות המופלאות שלהם.

קלפי המצפן למטפלים – שאלות המכוונות לזהות ולהעמיק את העבודה הרגשית , דפוסי חשיבה, ערכים, לגלות את הכוחות והמשאבים לחיזוק החוסן הפנימי. השאלות כתובות באופן שיוצר שיתוף פעולה ועוזר ליצור שיח רגשי ממוקד עם ילדי קשב וריכוז.(הקלפים מתאימים גם להורים המחפשים עוד שאלות לחיבור רגשי וחיזוק התקשורת בבית עם הילדים).

חוברת הדרכה – החוברת מכילה בתוכה גם הסברים מפורטים על מגוון האפשרויות הרבות לפעילות עם הקלפים+ כלים מעשיים להעצמת ההורות והילדים והמתבגרים ליצירת מסע חוויתי משמעותי ומקרב+ דפי כתיבה  לתיעוד חופשי של מחשבות, תובנות, ורגעי קסם מרגשים.

למי מיועדת ערכת הקלפים 'אוצרות לב הים'?

להורים לילדים ולמתבגרים –שמחפשים דרך מהנה לדבר עם הילדים, להבין יותר לעומק מה עובר עליהם ואיך להתקרב כדי לבנות יחסים של אמון, קרבה ושיתוף. (הערכה מיועדת מגיל 8).

לאנשי מקצוע – למטפלים, מנחי הורים, מאמנים, יועצים ואנשי חינוך, מנחי קבוצות וסדנאות, מנחות מעגלי נשים ואמהות, הערכה מספקת כלים לתהליכי עומק, ביטוי רגשי, חיזוק והעמקה של מיומנויות חברתיות, חיבור לשדה הכוחות, שאלות המכוונות לשיח פתוח ומעמיק גם עם ילדים רגישים מאוד וילדים ונוער עם אתגרי ה ADHD ולקויות למידה.
הערכה מעניקה תוכן ורעיונות להובלת תהליכים ויצירת עוגנים משמעותים ותומכים בתהליכים רגשיים ולכידות קבוצתית.

להורים, סבים וסבתות שלנו הזדמנות למפגש משפחתי מקרב, בו תוכלו להפליג ולזכות ברגעים בלתי נשכחים

"כל מה שילד צריך זה מבוגר אחד שיאמין בו" (הרב שלמה קרליבך)